HYGROSTOP - ефективна гідроізоляція

Проникаючо-ущільнюючі покриття на ринку України представленні декількома десятками виробників будівельної хімії різних країн.

 

Серед них вирізняється заснована в 1985 році фірма Hygrostop, яка опрацювала комплексний метод поверхнево-проникаючого ущільнення бетону.

Hygrostop-Професіональний по своїм технічним характеристикам не уступає пропонованим на ринку України проникаючим матеріалам, а по деяких параметрах значно перевищує. Покриття  матеріалу характеризується винятковою адгезією до основи, до 40 кГ/см2. Дослідження ІТБ (Інститут Техніки Будівельної) підтвердили велику проникаючу здатність матеріалу й особливість ущільнення тріщин шириною до 0,5 мкм.

За допомогою матеріалів Hygrostop можна виконати ефективну гідроізоляцію за порівняно не великий термін. Для влаштування гідроізоляції достатньо нанести один або два шари з перервою біля трьох годин. Крім того матеріал не містить похідних нафтопродуктів, які з часом старіють (рис. 1). Перевагою гідроізоляції являється здатність самостійного ущільнення дефектів структури бетону, які виникають на багато місяців пізніше від нанесення гідроізоляції. Таке явище багато разів спостерігалося на бетонних резервуарах води.

 

 

     Дія самостійного ущільнення також застосовується в спеціальних розчинах та швидков’яжучих цементах марки Hygrostop, які дякуючи цим властивостям мають перевагу над звичайними водонепроникними розчинами та швидков’яжучими цементами інших виробників.

Гідроізоляція резервуарів

СИСТЕМА

Замість поодиноких матеріалів

            Фірма Hygrostop пропонує функціональні системи:

Гідроізоляції бетону,

Гідроізоляції стін,

Еластичної гідроізоляції,

Ремонту скородованого бетону.

            Пропонована технологія дозволяє виконувати гідроізоляцію та ремонт як на етапі будівництва, так і під час експлуатації об’єктів. Влаштування гідроізоляції можна виконати як ззовні будівлі, так і зсередини, тобто без її відкопування. З економічних поглядів рекомендується проконсультуватися з представниками компанії у вирішенні питань гідроізоляції перед закінченням виготовлення проекту будівлі.

ПРОНИКАННЯ ТА УЩІЛЬНЕННЯ

            До складу цементного покриття входить декілька хімічних субстанцій, які при наявності вологи вникають осмотично в товщу бетону з великою силою. Там реагують з мінералами цементу і ущільнюють капіляри бетону, підвищуючи водонепроникність та морозостійкість бетону, при цьому в значній мірі зберігаючи паропроникність. Нова кристалічна решітка, що виникла в порах збільшує міцність на стискання підповерхневого шару.

   

Гідроізоляція підземних гаражів

            Гідроізоляція фундаментів

            Одночасне поєднання декількох механізмів проникання надає матеріалові надзвичайні властивості, зокрема допускаються пропуски в покритті до 5 см. Ефективність синергічно діючих ущільнюючих субстанцій була перевірена на тисячах об’єктів на протязі останніх двадцяти років. Одночасно необхідно зазначити, що Hygrostop-Професіональний відповідає новим санітарно-епідеміологічним вимогам гідроізоляції резервуарів питної води з середини.

 

м. Київ тел. (044) 3314162;

 (067) 407 3297,

 Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.atlac.com.ua

ТЕХНОЛОГІЯ на відкритій долоні

          Компанія ПП «Атлас–С» надає повну інформацію про методи виготовлення гідроізоляції та пропоновані матеріали Hygrostop, яка відображається в каталогових картах та технічних інструкціях. Можливість надання консультацій з питань гідроізоляції по телефону і факсу представниками фірми.

HYGROSTOP в боротьбі з помилковими звичаями

            Не зважаючи на великі переваги проникаючої гідроізоляції і надалі спостерігається мала обізнаність серед проектантів, інвесторів і будівельників. Закономірно повторюються помилки, наприклад при застосуванні рулонних матеріалів для гідроізоляції підземних споруд, яким загрожує заливання водою, крім того що мастика з часом втрачає властивості під тиском води, споруди знову заливаються водою.

Також не варто застосовувати товсті шари рідких композицій для ізолювання поверхонь основи з погляду на ряд причин. Ціна таких матеріалів значно перевищує ціну проникаючих матеріалів, полімерні покриття старіють і майбутній ремонт може коштувати часом ще більше.

Нанесення паронепроникного покриття зі штучних композицій на будівлю в нашому кліматі становить значну загрозу з погляду на руйнування циклами заморожування ізольованої поверхні. Штучні композиції з основами з мінеральних матеріалів мають різні фізико-хімічні властивості застосовуючи які може  наступити корозія основи.

Більше інформації можна отримати: http://www.atlac.com.ua

Новости

Системы гидроизоляции HYGROSTOP

Представляем Вам современные решения в области строительной химии.

HYGROSTOP - ефективна гідроізоляція

Проникаючо-ущільнюючі покриття на ринку України представленні декількома десятками виробників будівельної хімії різних країн.

 

Системы гидроизоляции бетона

Система применяется для гидроизоляции резервуаров воды, очистных сооружений, септиков, бассейнов, подземных частей зданий (подвалы, убежища, подземные гаражи), тоннелей, инженерных колодцев и мокрых помещений.